מוצרי ביטוח

עולם הביטוח הוא מורכב, ודורש התמצאות. בשוק יש הרבה מוצרים, חלקם חשובים והכרחיים, ואחרים – קצת פחות. במאמר הבא אנחנו הולכים להסביר לכם מה הם חמשת מוצרי הביטוח שאתם חייבים שיהיו לכם כדי לישון בראש שקט, בידיעה שאם יקרה משהו – אתם מוגנים מכל הכיוונים.

ביטוח בריאות – הבסיסי ביותר

יש הרבה סיבות שבגללן אנו זקוקים לביטוח בריאות. מקרה של מחלה יכול להיות חוויה קשה ומלחיצה – גם בהיבט הרגשי, אבל גם בהיבט הכלכלי.

מה מכסה ביטוח בריאות פרטי?

הביטוח הפרטי מכסה את החוסרים שנוצרים מקופת החולים כמו: תרופות שנמצאות מחוץ לסל, טיפולים מצילי חיים, טיפולים גנטים ובהתאמה אישית למחלות הסרטן וכל כלי אחר אשר יעזור לכם לעבור את המשבר בשלום.

בנוסף, תוכלו ליהנות גם מהתייעצויות עם רופאים מומחים ללא זמני המתנה, קיצור תורים ובחירה אישית של רופא מנתח במקרה הצורך. חשוב לזכור שבקופות החולים, כל פנייה לרופא מומחה יכולה לקחת חודשים ארוכים, ואתם לא בהכרח תוכלו לבחור את איש המקצוע שיטפל בכם.

בשורה התחתונה, חשוב שתיהיו מכוסים בדברים החשובים ביותר שביטוח הבריאות של קופת החולים לא מכסה.

מוצרי ביטוח

מה הם כיסויים אמבולטוריים והאם הם כלולים בביטוח הבריאות הפרטי?

כיסויים אמבולטוריים הם כיסויים אשר נצרכים במקרה של מחלה אשר אינה מצריכה אשפוז. את השירותים האלו תוכלו לקבל ללא תורים והמתנה מייגעת. הם אכן כלולים בביטוח הפרטי.

דוגמאות לכיסויים אמבולטוריים

  • התייעצות עם רופאים
  • CT\MRI ללא המתנה
  • התפתחות הילד
  • רפואה משלימה
  • אבחון רפואי מהיר
  • רופא עד הבית

למה צריך ביטוח בריאות אם יש את קופות החולים?

התשובה לשאלה הזו היא פשוטה – אתם רוצים להיות מוגנים מכל הכיוונים. ביטוח הבריאות הממלכתי וקופות החולים לא מכסות אותנו בכל מצב. זמני ההמתנה והתורים יכולים להיות ארוכים ומייאשים.

פנייה לרופא מומחה, קבלת הפניה לבדיקה או תור לניתוח, יכולים לקחת חודשים ארוכים של המתנה וסחבת ביורוקרטית מייגעת.

אם תהיו זקוקים חס וחלילה לדברים כמו ניתוח בחו"ל, השתלה, או טיפול אחר אשר אינו כלול בסל הבריאות, הביטוח הפרטי יכול להיות הצלת חיים של ממש.

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הוא ביטוח חובה לכל אדם. מצב של מחלה קשה יכול להיות קשה מנשוא, גם לאדם החולה וגם למשפחה כולה. ההתמודדות עם המחלה היא הוצאה כלכלית גדולה – הטיפול יקר, האדם החולה מפסיק לעבוד, ההכנסה יורדת וההוצאות עולות.

ביטוח מחלות קשות מספק כיסוי מלא במקרים של מחלות לב, סרטן או מחלות תפקודיות, ומאפשר למשפחה להשאיר את הראש מעל המים גם בימים קשים כאלו.

ביטוח חיים – לדאוג למשפחה

ביטוח חיים הוא ביטוח אשר מעניק למשפחה (או לכל מי שתבחרו) תמיכה כלכלית במקרה שאתם לא תהיו שם כדי לדאוג להם. למרות שאף אחד מאיתנו לא אוהב לחשוב על המוות של עצמו, אם יש אנשים שתלויים בכם – אתם כנראה רוצים לדאוג שיהיה מי שידאג להם גם אחרי לכתכם.

למה מומלץ לרכוש ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים החשובים ביותר. אם יש לכם ילדים מתחת לגיל 18, כנראה שתבחרו לרכוש אותו. מדובר ברשת ביטחון קריטית מאין כמוה, לא עבורכם – אלא עבורם.

מוצרי ביטוח פאי פיננסים

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח משכנתא הוא ביטוח אשר חובה לקחת כאשר רוכשים דירה, על מנת להבטיח לבנק שתוכלו לעמוד בתשלומים – לא משנה מה יקרה. ביטוח המשכנתא יהיה לרוב שילוב של ביטוח חיים וביטוח מבנה. לכן, קשת התעריפים שלו היא רחבה יחסית לביטוחים האחרים.

ביטוח נסיעות – להיות מוגנים בכל מקום

ביטוח נסיעות איכותי יכול לאפשר לכם לנסוע לחופשות בחו"ל בראש שקט, בלי לדאוג, ולדעת שתמיד תקבלו את השירות הרפואי האופטימלי – גם אם אתם לא בארץ. חשוב לדאוג לביטוח זה טרם כל נסיעה.

איך בוחרים פוליסת ביטוח?

למרות שאת המוצרים שהזכרנו בעמוד זה כמעט כל אחד צריך, זכרו תמיד שהתאמת הפוליסה הספציפית צריכה להיעשות תוך התייעצות עם סוכן ביטוח מקצועי. כמובן שאתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה נוספת.

פאי פיננסים – איתכם בכל מצב

אם אתם צריכים לבנות תכנית ביטוחית, לבחור פוליסה, או פשוט לשבת ולהתייעץ – אנחנו בפאי פיננסים כאן עבורכם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל אמצעי תקשורת שנוח לכם. הצוות שלנו הוא מקצועי ומנוסה, וכולל את אנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק. נשמח לעמוד לשירותכם.

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן