אודותינו

מי אנחנו?

סוכנות פאי היא סוכנות שמציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום הביטוח הפנסיה והפיננסים. אם אתם עדיין לא מכירים את הסוכנות, בעמוד הזה תוכלו לקרוא קצת עלינו: מי הם המייסדים, מה הם תחומי ההתמחות שלנו וגם העקרונות שמובילים אותנו בעבודה היומיומית.

אנחנו בפאי פיננסים משתפים פעולה עם מגוון אנשי מקצוע מתחום הביטוח. החברה הוקמה על ידי שני שותפים, שלאחר הרבה שנים של עבודה סביב פנסיות ופוליסות שונות, החליטו להרים את הכפפה ולהקים גוף שמעניק שירות איכותי לכל לקוח ולקוח.

סוכנות לביטוח פאי פיננסים

המייסדים של פאי פיננסים

אבירן

אבירן שץ

בן 33 נשוי באושר ואבא לשלושה ילדים.
אבירן הוא בעל ותק של 12 שנים בתחום הביטוח (ככה זה כשמתחילים בגיל צעיר),
ואת הרישיון הפנסיוני שלו הוא קיבל מטעם משרד האוצר.
ההתמחות של אבירן בתחום הביטוח היא בניתוח של תיקים פנסיוניים.

נדב בלסטרה

השותף השני בחברה הוא נדב, בן 36, נשוי באושר עם שני ילדים מקסימים.
נדב נמצא בתחום הביטוח כבר מעל ל-14 שנים, בהן הוא רכש ניסיון רב בתיקים שונים ומגוונים. כיום נדב הוא מומחה בניהול סיכונים ומימוש זכויות בפאי פיננסים.

נדב

מה אנחנו עושים?

הסדרים פנסיונים למעסיקים

הסוכנות מתמחה במתן פתרונות למעסיקים בתחום הסדרי הפנסיה ונותנת מעטפת 360 לארגון. אנחנו מאמינים שמעסיק לא צריך "להתפזר" על פני עשרות נותני שירות, פוליסות ויועצים. לכן, אנחנו מציעים ללקוחות העסקיים שלנו מערך פנסיוני שלם אשר יספק את כל הצרכים הארגוניים שלהם מול כל עובד.

פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח

ללקוחות הפרטיים שלנו, אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות בתחום הביטוח הפנסיה והפיננסים. אחד הדברים שאנחנו מקפידים עליהם במיוחד הוא ההתאמה האישית לכל לקוח ולקוח.
אנחנו מודעים לכך שלכל אדם יש אורח חיים שונה: מבנה משפחתי, מצב בריאותי, צרכים אישיים וכו'. ההתאמה מתבססת קודם כל על הבנה עמוקה של הלקוחות שלנו – ואחר כך ממשיכים לכל השאר.

ליווי אישי במקרה של תביעה

במקרה בו אתם צריכים להפעיל את פוליסת הביטוח, אנחנו נדאג שלא תהיו לבד במערכה. הסוכנות והצוות המסור שלה מתחייבת להיות לצד הלקוח במקרה של תביעה ולתת ליווי מלא, החל מהרגע של הגשת המסמכים ועד לקבלת כספי התביעה אשר מגיעים לכם על פי החוזה.

העקרונות העיקריים של פאי פיננסים הם

מקצועיות • שקיפות • פשטות

הסוכנות והצוות המסור שלה מתחייבים לתת ייעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי לכל לקוח ובכל תחום שבו אנו עוסקים. הדבר החשוב לנו ביותר הוא שהלקוחות שלנו יוכלו לסמוך עלינו,
ויידעו שהם בידיים טובות.

לכן, אנחנו מקפידים על מתן הסברים פשוטים, מקצועיים וברורים – בלי אותיות קטנות ובלי אי הבנות. ביטוח הוא אמנם תחום די סבוך, אבל בעזרת היועצים שלנו אתם תוכלו להבין בדיוק מה קורה בפוליסה שלכם ואיך להפעיל אותה במקרה הצורך.

/ 5.

דילוג לתוכן