ניהול השקעות

ניהול השקעות הוא דבר חשוב עבור כל אחד שמעוניין לשמור על הערך של החסכונות שלו, ולהרוויח עליהם ריבית. עבור רבים, זוהי דרך להכנסה פסיבית של ממש. בעזרת מנהל השקעות אישי, תוכלו להוציא את הכסף מהעו"ש ולגרום לו לעבוד בשבילכם.

אז מה בדיוק כלול בייעוץ השקעות, איך לבחור את היועץ הנכון עבורכם ולבחון את אפיקי ההשקעה? בעמוד זה נענה על כמה שאלות בסיסיות.

מה הוא ניהול השקעות?

ניהול השקעות הוא למעשה התאמה אישית ומקצועית של קופות גמל ונכסים פיננסיים אחרים. ניהול ההשקעות עוזר למשקיע להפיק את המיטב מכספו ולהשיג את הריביות הטובות ביותר על החסכונות שלו בטווח הקצר או הארוך, בהתאם ליעדים.

מה עושה מנהל ההשקעות?

מנהל ההשקעות מנתח ומאפיין את הלקוח ואת הצרכים שלו כדי לבנות תכנון פיננסי מותאם אישית.

תפקידו של המנהל הוא למעשה ניתוח נתונים וקבלת החלטות. הוא בודק לעומק את כל הנתונים: בוחן את הנכסים הפיננסיים הקיימים אופציונליים, משווה נתוני עבר ותחזיות לעתיד, ועל בסיס המסקנות והניסיון הוא מסיק מה היא הפעולה הנכונה בכל רגע.

ניהול השקעות

אילו שירותים נוספים יכולים להיכלל בניהול השקעות?

מנהל ההשקעות מבצע גם הערכת סיכונים, ותכנון אסטרטגיה לטווח הארוך על פי הצרכים של המשקיע. שירותים נוספים אפשריים הם תכנון מס, ותיאום ישיר עם אנשי מקצוע נוספים כמו רואה חשבון או יועץ ביטוח. יש יתרון רב בעבודה עם איש מקצוע בעל בקיאות במגוון תחומים, ולכן משקיעים רבים בוחרים לעשות זאת דרך סוכנות מקצועית.

אילו סוגים של נכסים מוצרים פיננסיים עומדים לרשות המשקיע?

להלן מספר דוגמאות לנכסים ומוצרים פיננסיים אשר מהווים אפיקי חיסכון משמעותיים, ויוצרים אלטרנטיבה לשמירת הכסף בעו"ש. חשוב לציין שזוהי רשימה חלקית בלבד.

  • קופת גמל
  • גמל להשקעה
  • קרנות השתלמות
  • פקדונות בנקאיים
  • השקעות אלטרנטיביות

מתי כדאי לפנות להשקעות אלטרנטיביות?

מלבד מכשירי ההשקעה ה"רגילים", כמו קרנות השתלמות או קופות גמל, קיים תחום נוסף של השקעות אלטרנטיביות. תחום זה מיועד למשקיעים בסכומים גדולים (לרוב מעל 8 מיליון ש"ח), וכולל ערוצי השקעה פחות סטנדרטיים כמו קרנות גידור, קרנות נדל"ן, קרנות השקעה פרטיות וכו'.

התחום של השקעות אלטרנטיביות מציע יתרונות רבים, כמו פיזור רחב יותר של סיכונים ופוטנציאל תשואה גבוה, ולכן הוא תופס תאוצה בקרב משקיעים רבים בשנים האחרונות.

מי צריך ניהול השקעות?

ניהול השקעות יכול להיות יעיל מאוד עבור כל אחד שיש לו חסכונות, עליהם הוא מעוניין להרוויח ריבית. כמו שאתם בטח יודעים, כסף ששוכב בבנק ולא מושקע באף מכשיר פיננסי עלול להישחק ולאבד מהערך שלו. במילים אחרות: אם תשאירו את הכסף בעו"ש, תוך שנים מעטות הוא יהיה שווה הרבה פחות.

לכן, השקעות באופן כללי וניהול השקעות בפרט יכולים לעזור לכם לשמור על ערך החסכונות שלכם, ואף להגדיל אותם.

ניהול השקעות פאי פיננסים

האם מומלץ לנהל השקעות באופן עצמאי?

ניהול השקעות עצמאי הוא אפשרי, אך לא מומלץ כלל וכלל. בניגוד למה שמקובל לחשוב, ביצוע של השקעה חכמה ומושכלת זה לא "קליק וגמרנו". ייעוץ וניהול השקעות כוללים הרבה מאוד ידע.

אנחנו מציעים לכל לקוח אלטרנטיבה מותאמת אישית ליצירת החיסכון הפונקציונלי ביותר – חיסכון שעובד בשבילכם.

ניהול השקעות עם פאי פיננסים

אנחנו בפאי פיננסים מעניקים פתרונות מקצועיים לניהול השקעות. הצוות שלנו מתמחה בהיכרות מעמיקה עם השוק הפיננסי, ניתוח סיכונים ובניית אסטרטגיות מותאמות אישית. נשמח לעמוד לשירותכם – צרו איתנו קשר עוד היום.

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן