ביטוח חיים

בתור אנשי משפחה, ביטוח חיים הוא דבר הכרחי. מדובר בכלי כלכלי עוצמתי אשר מעניק את שלוות הנפש שבידיעה שיש מי שדואג ליקרים לנו גם אחרי לכתנו. למרות שאף אחד לא אוהב לחשוב על המוות של עצמו, היכולת להיות מוכנים לכל מצב היא מה שיספק לילדים, לבני הזוג או להורים המבוגרים את רשת הביטחון שהם זקוקים לה על מנת להמשיך ולחיות בכבוד. בעמוד הבא, אנחנו הולכים להעניק לכם את כל הסיבות, היתרונות והדרכים לרכישת פוליסת ביטוח חיים.

מה זה ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא ביטוח אשר מטרתו היא להגן על המשפחה במקרה של מוות.

במצב כזה, אנחנו לא נרצה להשאיר את האנשים התלויים בנו בחובות כלכליים וללא יכולת לעמוד בתשלומים השוטפים, בין אם זה שכר דירה, הוצאות רכב, ביגוד ואפילו קושי כלכלי לביצוע קניות בסופר.

במידה וישנם ילדים מתחת לגיל 18 הקשיים הכלכליים העלולים להיווצר במקרה של מוות מורכבים הרבה יותר, וחובה לדאוג לביטוח אשר ידאג שרמת החיים של הילדים לא תיפגע.

ביטוח החיים הוא דרך לדאוג לאנשים שאנחנו אוהבים, גם בהעדרנו.

מה מכסה ביטוח חיים?

כעיקרון, הכיסוי של ביטוח החיים תלוי בפוליסה שתבחרו. רוב הפוליסות כוללות סכום כסף גדול אשר ניתן למשפחה במקרה של מוות. סכום זה יכול להוות תמיכה משמעותית בשעת משבר. כמובן שקיימים גם סוגים נוספים של פוליסות, אשר מעניקים תמיכה נלווית מעבר לסכום זה (כמו למשל קצבה חודשית לתקופה מסוימת).

איזו פוליסה כדאי לבחור?

מי שדואג ותומך באנשים סביבו – הורים מבוגרים, ילדים, בן או בת זוג, וכו' – לרוב יבחר בפוליסה כמה שיותר מקיפה, כדי לתת להם את התמיכה המרבית בעת הצורך.

האם כדאי לעשות ביטוח חיים?

בהחלט כן. יוקר המחיה בארץ הוא גבוה, והמדינה נותנת תמיכה מוגבלת מאוד במקרי מוות של קרוב משפחה. תמיכה זו כנראה לא תספיק על מנת לכלכל את המשפחה במצב של ירידה בהכנסות. ביטוח חיים פרטי מבטיח שהמשפחה תשמור על רמת חיים גבוהה בלי להיכנס לחובות, וגם תוכל לשלם את כל ההוצאות הנלוות במקרה של מוות או מחלה (בתי חולים, רופאים או הוצאות לוויה).

יתרונות של ביטוח חיים

היתרון של ביטוח חיים הוא פשוט. הביטוח מאפשר לבית ולחיים להמשיך להתקיים, ומונע כניסה למשבר כלכלי, נוסף על המשבר הרגשי שנוצר ממילא במקרים של מחלה, תאונה או מוות פתאומי. ביטוח החיים מאפשר לנו להשאיר ליקירינו קרקע יציבה.

ביטוח חיים מעניק לכם ולמשפחתכם שקט נפשי

מעבר ליתרונות הפרקטיים הרבים של ביטוח חיים, יש לו גם יתרון מנטלי גדול. הוא מעניק לכם ולקרובים אליכם את השקט הנפשי שבידיעה שבסופו של דבר הכל יהיה בסדר, ואין סכנה של נפילה כלכלית משמעותית – גם במקרה של אסון.

האם כדאי לרכוש ביטוח חיים אצל סוכן?

רכישת ביטוח חיים אצל סוכן היא הכרחית עבור מי שרוצה להפיק את המירב מן הכסף שהוא משלם. סוכן ביטוח יכול להעניק ייעוץ פרטני, ולנתח את הצרכים האישיים שלכם על בסיס מצב משפחתי, תקציב ורמת סיכון.

סוכן ביטוח יכול לאתר עבורכם את הפוליסות הזולות והמשתלמות ביותר, אשר גם יעניקו תמיכה מקיפה למשפחה במקרה של מימוש.

ביטוח חיים עם פאי פיננסים

סוכנות פאי פיננסים היא סוכנות אשר מתמחה בליווי אישי של הלקוחות, תוך הקפדה על שירות מצוין, מקיף ומהיר. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחומם, אשר יתאימו לכם את פוליסת הביטוח המתאימה לכם על פי מיפוי צרכים מדויק.

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עכשיו, לקביעת שיחת היכרות וייעוץ. כל פניה תיענה בהקדם.

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן