קרן פנסיה

קרן פנסיה היא כנראה כלי ההשקעה החשוב ביותר. אנחנו מתבססים עליה כדי ליצור לעצמנו חיים ברמה גבוהה גם לאחר גיל הפרישה. אנחנו רוצים להבטיח לעצמנו הכנסה חודשית קבועה, שתאפשר לנו להמשיך ולשמור על התנאים אליהם התרגלנו, וגם להגשים את המטרות הגדולות – כמו עזרה לילדים ולנכדים ברכישת דירה, טיול מסביב לעולם או כל דבר אחר.

במאמר הבא אנחנו נפרט עבורכם את כל המידע הכללי שאתם צריכים בנושא הזה – סוגי קרנות, מסלולי השקעה, ועוד.

מידע כללי על פנסיה

קרן פנסיה היא מכשיר השקעה, אשר באמצעותו אנחנו יכולים לחסוך כסף לקראת הפרישה. במדינת ישראל, גיל הפרישה כיום הוא 62 או 65 לנשים, ואילו לגברים 67. למעשה, אנחנו מפרישים כסף כל חודש אל קרן הפנסיה, ומנהלי ההשקעות של הקרן מאתרים עבורנו את ערוצי ההשקעה הכדאיים ביותר בהתאם למסלול שבחרנו.

קיום של חיסכון פנסיוני הוא אחד הדברים החשובים ביותר לכל אדם אשר רוצה לחיות את חייו בכבוד גם בגיל מבוגר.

ערוצי הכנסה נוספים

מלבד קרן הפנסיה, לרבים מאיתנו יש ערוצי הכנסה עתידיים נוספים, כמו לדוגמה קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, תשלום שכירות מדירה שבבעלותנו או קצבת הזקנה אשר מתקבלת מן המוסד לביטוח לאומי.

אך למרות זאת, עבור האדם הממוצע החיסכון הפנסיוני היה ונשאר הדבר החשוב והמשמעותי ביותר במסגרת החיים הכלכליים שלאחר הפרישה.

קרן פנסיה

קרן פנסיה לשכירים

אם אתם עובדים בתור שכירים, אתם חייבים על פי חוק להחזיק בקרן פנסיה. אל הקרן הזו מופרש כל חודש תשלום הן מהצד שלכם (מתוך המשכורת) והן מהצד של המעסיק. עובדים רבים לא רואים צורך לבדוק את החיסכון הפנסיוני שלהם, אך חשוב לדעת שהבחירה במסלול הקרן נמצאת בידכם.

לכן, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע אשר יעזור לכם לבחור את המסלול הנכון עבורכם, בהתאם לגיל, רמת הסיכון בה אתם מעוניינים, ולשאר המאפיינים האישיים.

קרן פנסיה לעצמאים

בדומה לעובדים שכירים, גם עובדים עצמאים חייבים להחזיק בקרן פנסיה. במקרה זה, קרן אינה נפתחת אוטומטית כמו במקרה של העובדים השכירים, אלא האחריות לכך מוטלת על היחיד. במילים אחרות, אם אתם בעלי עסק – אתם צריכים לבחור את החברה שדרכה אתם משקיעים, את מסלול ההשקעה שלכם, וכו'.

בנוסף, קרן פנסיה לעצמאים יכולה לשלב אופציות הרחבה כמו ביטוח למקרה של אבטלה או נכות.

יתרונות של ייעוץ מקצועי בניהול החיסכון הפנסיוני

לליווי מקצועי יש משמעות רבה בעולם הפנסיות. התנהלות זהירה ומחושבת יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בטווח הארוך. איש מקצוע מנוסה יכול לעזור לכם לנטר את מצב הנכסים שלכם באופן תקופתי, וליצור את תמהיל ההשקעות הטוב ביותר אשר יעזור לכם להוציא את המיטב מכל שקל.

התאמה אישית

בין אם אתם רוצים לעזור לילדים ולנכדים בעתיד או פשוט לשמור על רמת חיים גבוהה אחרי הפרישה, החיסכון הפנסיוני צריך להיות מבוסס על מיפוי של צרכים, יכולות ורמות סיכון. אם אתם רוצים תכנית חיסכון אשר מותאמת בדיוק לצרכים שלכם, אתם צריכים ליווי מקצועי.

קרן פנסיה בליווי מקצועי של חברת PI FINANCE

אנחנו בחברת PI FINANCE מעניקים לקהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר בכל תחומי החיסכון וההשקעה, לרבות קרנות פנסיה.

אנחנו מזמינים אתכם לקבוע איתנו פגישת היכרות וייעוץ – פנו אלינו דרך האתר ונחזור אליכם בהקדם.

/ 5.

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
דילוג לתוכן